Eesti Animatsiooni Stuudio

Oleme üks Eesti juhtivaid, animatsiooni suunalisi ja eri liiki videolahenduste väljatöötamise produktsioonile fokuseeritud videostuudiotest.

Omame suurima mahuga portfooliot, kliendipagast ja oleme aidanud kaasa nii väikeste kui suurte juhtiv brändide ja ettevõtete arendusprotsessides.

Tegeleme igapäevaselt loovlahenduste ja ideede väljatöötamisega, kujundame maailmu ja karaktereid, joonistame ja mudeldame, loome graafikat ning paneme kõik loodud liikuma.

aastat tegutsetud
Animatsioone
on loodud üle

Toodame valmis visuaalselt pilkupüüdvad ja kaasahaaravad animatsioonid, lähtume püsititatud eesmärkidest kui ka vajadustest sihtgrupiga kommunikeerimisel.

Teeme kõike lahti mõtestatult, viime end kurssi soovitud valdkonna olemusega. Täiendame ja oleme teadlikud trendidest, tagades tulemuseks kaasaegse töötava lahenduse.

aastat tegutsetud
Eesti Animatsiooni Stuudio

Oleme üks Eesti juhtivaid ja suurima portfoolio ning kliendipagasiga animatsioonistuudio

Kus igapäevaselt mõtleme välja loovlahendusi, loome, kujundame, joonistame ning animeerime valmis kõikvõimalikud eriliigilised animatsiooni ja liikuva graafika lahendused.

Teeme seda lahti mõtestatult end kurssi viies soovitud valdkonna eripäradega ja olles teadlikud kaasaja trendidest ning võimalustest, mis tagaksid tulemuseks visuaalselt atraktiivse ja soovitud sihtgrupi suunal töötava videolahenduse.

Kokkuvõtvad videod

Kõigil varasematel aastatel loodud kokkuvõtvad videod ehk showreelid annavad hea ja kiire ülevaate aastate lõikes osaletud projektidest, tehtud töödest ja annab infot animatsiooni stiili ja käekirja osas toimunud muutustest.

Loome reklaame, selgitusvideoid, tootevideosid, filme, MAINEVIDEO, adaptatsioone

Oleme animatsioonide tootmisele fokuseeritud produktsioonistuudio Tallinnas. Pakume, kujundame ja toodame algusest lõpuni valmis erikujulisi ning unikaalseid animatsiooni- videolahendusi. Alates tutvustuste, selgituste, pöördumiste kui ka informeerimise, visualiseerimise suunaga visuaalselt kaasahaaravaid ja . arvutianimatsiooni lahendustele. Loome neid mõtestatult, visuaalselt atraktiivsetel viisidel ja lähtume sihtgrupi eripäradest.

Mõtleme, Kujundame ja toodame valmis visuaalselt pilkupüüdvad animatsiooni klipid, joonistame ja animeerime karaktereid, loome unikaalseid maailmu ja keskkondi.

Kogemustepagas

Kogemustepagas on täidetud lihtsamate ja keerukamate 2D ja 3D animatsioonidega, mahukate reklaamkampaaniate ja nõudlike filmiproduktsiooni eriefektidega.

Tööprotsess
Tööprotsess algab vajaduste lahtimõtestamisest ja kaardistamisest. Paneme paika strateegia ning määrame, kellele ja mida loome. Töötame välja loovlahenduse, mis lähtub kliendi eesmärkidest, väärtustest ja võimalustest.
Animatsioon areneb ja levib kaasajal tänu interneti ja digitaalsete meediumite laialdasele kasutusele jõudsamalt kui kunagi varem. Animatsioonist on saanud massikultuuri üks keskseid vorme, mida võib näha digitaalses ekraanigraafikas, arvutimängudes, muusikavideotes, filmides jm.
Business

Manage all your customer support in one place

welcome8-2.jpg
Play Video
headphone-bubble-1
headphone-bubble-1
headphone-bubble-2
Services

CMS-Systeme

Webshop-Systeme

Native-Apps

Web-Apps

Applikationsentwicklung

Motion & Animation

Video

Awards

Grafik-Design

Image-Werbung

Corporate Identity

Corporate Design

Content Marketing

UI/UX-Design

Messe & Events