Animatsiooni video loomine

Animatsioonistuudio pakub kaasaegset ja eri liiki animatsiooni videote väljatöötamise teenust, täiemahulist videoproduktsiooni ning tootmise järgseid tegevusi filmi- ja videomaterjalide komplekteerimisel nt. eriefektid, montaaž jms.

Selgitusvideod, explainer tüüpi animatsioonid

Tehtud selgitus videod ja animatsioonid, mille peamine eesmärk on anda edasi infot, kas kampaania raames või üldise lahtikirjelduse kujul, nt. koolitus või õppevideo. Olgu selleks siis lühike ja informatiivne klipp teatud teenuste igapäevakasutajale või konkreetne ja detailne video väga spetsiifilisele sihtrühmale.

Tehtud tööd

Imago ja mainekujundus animatsioonid

Tehtud imago ja maine videod, mida on ettevõttel võimalik erinevatel eesmärkidel kasutada- kas siis uute klientide leidmine või olemasolevate hoidmine atraktiivsuse tõstmise läbi või uute toodete ja teenuste brändi strateegiate kujundamisel, tutvustamisel ja turundusvideo identiteedi osana.

Tehtud tööd

Ekraanivideod ja displeide graafika

Tehtud ekraanivideod ja esitlused, mille peamine eesmärk on informeerimine, tarviliku info edasi andmine ja seda kas koolituse või õppevideo kujul, kui ka suuremat sorti ürituste raames.

Tehtud tööd

Tootevideo animatsioonid
ja 3D-toote videograafika

Tehtud tootevideo animatsioonid, seletamaks lahti funktsioone, visualiseerides töötamise loogikaid kui ka muidu silmadele nähtamatuks jäävat.

Tehtud tööd

Tutvustus ja turundusvideod

Tutvustusvideo ehk "explainer" tüüpi animatsioon on üks levinuim viis, kuidas informeerida ja lahti seletada uusi või keerulisi ideid oma klientidele, tarbijatele või investoritele.

Tehtud tööd

Showreelid ja videokokkuvõtted

Tehtud videokokkuvõtted ehk showreelid animatsioonistuudio tegutsemisaja jooksul valmis toodetud video ja animatsiooni projektidest.

Tehtud tööd